KONST / Litografier / Färglitografi 11973197
nr 1197 3197
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad Hc 4/40. Motivet: 41x57
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:14:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist